Her yıl düzenlenen ve bu yıl 28.’si düzenlenecek olan Plast Eurasia 2018 en büyük plastik endüstrisi fuarı niteliği taşıyor. Fuar 5-8 Aralık 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektör profesyonellerini bir araya getirecek. Fuarda plastik makineleri, makine yan ve ara sanayi, kimyasal ve hammaddeler, kalıp – hidrolik – pnömatik ve teknolojileri, ısı ve kontrol cihazları ile geri dönüşüm teknolojilerinin yer alması bekleniyor. Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) işbirliğiyle düzenlenecek fuar Avrasya coğrafyasına ve tüm dünyaya hitap ediyor. MyTuyap uygulamasıyla Plast Eurasia katılımcı listesi görüntüleme, ürün inceleme, favori oluşturma ve görüşme talebinde bulunma şansı var.

 

Neden Plast Eurasia

Dinamik nüfus yapıları, kültürel bağlar, yükselme trendinde olan gelir seviyeleri, satın alma potansiyellerinin yükselmesi gibi nedenlerle Plast Eurasia Tüyap Avrasya coğrafyası için ideal bir fuar. En fazla 4 saatlik bir uçuşun ardından fuara Avrasya ülkeleri rahatlıkla katılım sağlayabiliyor. Avrupa’da her yıl yapılan fuar dinamik ve istikrarlı bir yapıya sahip olarak katılımcı ve ziyaretçilere cazip gelmektedir. Her yıl büyüyen ve uluslararası kimliğe sahip, çeşitlilik ve kalite açısından rakipsiz bir fuardan bahsediyoruz. Sektördeki en güncel bilgi ve teknolojiler Plast Eurasia Fuarı kapsamında bir araya geliyor. Geniş bir katılımcı profili olan fuar, yeni iş birlikleri ve iş fırsatları oluşturma hedefiyle yapılıyor. Ayrıca fuar sektör oyuncuları olan STK, federasyon, üniversite ve bilim çevreleriyle temas şansı tanıyor.

TÜYAP B2B Matchmaking Fırsatı

Tüyap oluşturduğu firma eşleştirme sistemi ile ilgi alanına yönelik ürün ve hizmet sunan katılımcılara ulaşım şansı tanıyor. Sistemde, toplantı organizasyonu ve e-posta gönderme imkanı bulunuyor. MyTuyap adlı B2B eşleştirme uygulaması son derece kullanıcı dostu olan online bir platform. Bu sayede katılımcı firmalar ve ürünleri hakkında detaylı bilgi edinmek mümkün. Gelişmiş filtreleme yapısıyla kolayca arama yapılabiliyor. Ayrıca fuar öncesinde toplantı planı yapma imkanı sunuyor. Eşleştirme sisteminden yararlanmak için Tüyap Plast Eurasia Fuarı web sitesindeki online davetiye formunun doldurulması gerekiyor. İhtiyaç duyulan çözümlere ulaşmak ve yüzlerce katılımcı firmaya doğrudan ulaşma şansını yakalamak için Plast Eurasia 2018 iyi bir fırsat.

 

TÜYAP Plast Eurasia Online Davetiye

Fuara ait web sitesindeki Plast Eurasia Online davetiye doldurularak arzu edilen eşleşmeler sağlanabiliyor. Fuarda görülmek istenen ürünler, hizmetler ve firmalar gibi ilgi alanlarının formda dikkatlice doldurulması gerekiyor. Ne kadar detay verilirse o kadar isabetli tercihler yapılmaktadır. Online davetiye geldikten sonra e-posta adresi ve davetiye numarası ile “firma eşleşmelerim linki” tıklanarak eşleşme listesine ulaşım mümkün. İlgi alanları arzu edildiği takdirde değiştirilebilmekte, MyTuyap profil detaylandırma da yapılabilmektedir. Fuara plastik hammadde tedarikçileri tarafından da katılım sağlanmaktadır. Biz de Plast Depo olarak her yıl olduğu gibi fuarı yakından takip ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir